Greater Region Business Days
Greater Region Business Days & İkili İş Görüşmeleri 18 - 19 Haziran 2014 LÜKSEMBURG

Bu yıl 18 – 19 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan ikili iş görüşmelerine 2013 yılında 27 ülkeden 239 firma katılmış olup, 3500 iş görüşmesi yapılmıştır.
Greater Region Business Days kapsamında, standlarda sergilen ürünlerin yanı sıra interaktif konferanslar, workshoplar, networking aktiviteleri, Greater Region sempozyumu ve ikili iş görüşmeleri etkinliği düzenlenecektir.
Greater Region, Almanya’nın Rhineland Palatinate ve Saarland, Belçika’nın Wallonia, Fransa’nın Lorraine bölgelerini ve Lüksemburg Büyük Dukalığı’nı kapsamakta olup, günlük bazda sınır ötesi faaliyetleri (işgücü, ticaret, tüketiciler) ile bölge tam bir Avrupa entegrasyon örneğidir.
Greater Region Business Days ve İkili İş Görüşmeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi ve kayıt için http://www.een-matchmaking.com/gr-businessdays2014/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sektörler:
Eko Teknolojiler
Çevre ve Yenilenebilir Enerji
Yeşil Binalar
Otomotiv ve E-Mobilite
Makine ve Metalürji
Malzeme ve Üretim Teknolojileri
Uzay Teknolojileri
Biyoteknoloji
Bilişim ve İletişim Teknolojileri ve E-Ticaret
Ulaştırma ve Lojistik
Eğitim ve Öğretim
Pazarlama ve İletişim
Bankacılık ve Finans
Şirketlere Hizmetler

Detaylı bilgi için:
Yelda KANPARA / ykanpara@abigemdm.com.tr
Seda AYDIN / saydin@abigemdm.com.tr
Tel: 0262 323 08 56

**Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Tüm Haberler