MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı
Avrupa’da yeni iş fırsatlarını en büyük mühendislik fuarı ve ikili iş görüşmeleri ile yakayın…
MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı
Brno, Çek Cumhuriyeti
14-18 Eylül 2015

Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde firmalarımızın rekabet olanaklarını artırmak, dış pazarlarda kalıcı olmalarını sağlamak amacıyla yurtdışı heyet ziyaretleri ve ikili iş görüşmeleri etkinlikleri düzenlenmektedir.

Bu kapsamda, 14-18 Eylül 2015 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti’nin Brno kentinde düzenlenecek olan MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı’na ziyarette bulunacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı
Orta Avrupa’nın önde gelen uluslararası endüstri ve mühendislik fuarı aşağıdaki sektörleri içermektedir.
Maden, Metalurji, Seramik ve Cam Mühendisliği, Materyal ve Komponentler konusunda Makine Mühendisliği, Hidrolik, Pnömatik, Soğutma Teknolojileri ve İklimlendirme, Enerji ve Elektrik Mühendisliği, Elektronik, Otomasyon ve Ölçme Teknolojileri, Metal İşleme ve Makine-Alet Şekillendirme, Plastik, Kauçuk ve Kompozit, Döküm, Kaynak, Ekolojik Teknolojiler, Yüzey Teknolojisi, Araştırma, Geliştirme, Teknoloji Transferi, Taşımacılık, Taşıma Ekipmanları, Endüstriyel Ambalaj, Depolama ve Lojistik.

Etkinliğin tahmini maliyeti 4.500 TL olup, bu fiyata uçak bileti, otel konaklama, transfer, çeviri ve danışmanlık ücretleri dahildir. Fiyatlar fuar dönemi olması sebebiyle değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi için:
Yelda Kanpara / ykanpara@abigemdm.com.tr
Burak Çakır / bcakir Alican Oflaz / aoflaz Tel: 0262 323 08 56

**Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunabilecektir.Tüm Haberler