SANTEK Fuarı
Match4Industry İkili İş Görüşmeleri Etkinliği SANTEK Fuarı’nda Gerçekleşti.

SANTEK Sanayi ve Teknoloji Fuarı’na damga vuran Match4Industry İkili İş Görüşmeleri Avrupa İşletmeler Ağı üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde, 26-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti.

Bu yıl beşincisi düzenlenen Match4Industry etkinliği, en önemli eşleştirme platformlarından biri olarak firmaların dünya pazarına açılmalarında ve iş ağlarını genişletmelerinde köprü görevini üstlenmeyi sürdürüyor.

Match4Industry etkinliği ile firmalar; ticari ve teknolojik işbirliği geliştirmek, yeni iş bağlantıları kurmak ve endüstrideki son gelişmeleri takip etmek üzere Kocaeli'de bir araya geldi. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 11 farklı ülkeden 150 firmanın katılım gösterdiği etkinlikte 750 ikili iş görüşmesi gerçekleşti.

Etkinlikte, otomotiv yan sanayi, makine, metal, plastik, kauçuk, lastik, kimya, yapı ve yapı materyalleri, enerji, çevre, elektrik-elektronik, bilişim ve iletişim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmalar yer aldı.

Match4Industry kapsamında, işbirliği yapmak isteyen bölge firmaları, yabancı firma yetkililerini işletmelerinde ağırlama fırsatı yakaladı. Yabancı katılımcıların bölgedeki yatırım, üretim ve sunulan hizmetleri yerinde değerlendirmeleri amacıyla, TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve bölgedeki lider üretici firmalara saha ziyaretinde bulunuldu.

Yerli ve yabancı firmaların doğru ortaklıklara adım atabilmeleri için etkinlik öncesi eşleştirme programı desteği verilirken, etkinlik sonrasında da katılımcı firmaların işbirliklerini verimli bir şekilde gerçekleştirmesi adına Doğu Marmara ABİGEM tarafından danışmanlık hizmeti verilmeye devam ediyor.Tüm Haberler