Kocaeli Ticaret Odası ve kurumumuz organizasyonunda düzenlenen Co-Matching ikili iş görüşmeleri etkinliği, 24 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleşti.
B2match platformu üzerinden online olarak gerçekleşen etkinliğe; makine imalatı, metal, metal işleme, plastik, kauçuk, otomotiv yan sanayi, kimya, inşaat, yapı malzemeleri, orman ürünleri, mobilya, enerji, elektrik-elektronik, gıda, turizm, gayrimenkul ve dayanıklı tüketim malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmalar katıldı.
Yerli ve yabancı 450’nin üzerinde firmanın katıldığı etkinliğe; Hindistan, Filipinler, İspanya, Portekiz, Sırbistan, Almanya, Macaristan, Endonezya, Rusya, Belarus, Bulgaristan, Çekya, Çin, Polonya, Ukrayna, Kosova, Yunanistan, İtalya, Romanya, Kuzey Makedonya, Slovakya, İngiltere, İsrail, Hollanda, Kazakistan, Kenya, Nijerya, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Mısır, Güney Kore ve Singapur’dan firmalar ilgi gösterdi. Türk firmalar yabancı firma temsilcileri ile görüşmelerde bulunarak işbirliği fırsatlarını değerlendirdi.

Paylaş !