MATCH4INDUSTRY 2014

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Match4Industry ikili iş görüşmeleri etkinliği 25-26 Eylül tarihlerinde SANTEK Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda gerçekleşecektir.

Doğu Marmara Bölgesi’nin ilk ve tek sanayi fuarı olan SANTEK 2014’e 200 firmanın stand ile katılması, 10.000 ziyaretçinin ağırlanması ve 600 iş görüşmesi yapılması öngörülmektedir. Fuar alanında gerçekleşecek ikili iş görüşmelerinin yanı sıra bölge firmalarının tesislerine ziyarette bulunularak, iş görüşmeleri organize edilecektir.

Etkinliğe katılım başvuruları, 3 Mart 2014 tarihinde başlayacak ve 12 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecektir.

ABİGEM DOĞU MARMARA ULUSLARARASI ULUSLARARASI İŞ GELİŞTİRME

MATCH4INDUSTRY 2013

Avrupa İşletmeler Ağı ortağı Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliği ile 24-25 Eylül 2013 tarihlerinde ikincisi düzenlenen Match4Industry ikili iş görüşmeleri etkinliği TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi TOSB Bölge Müdürlüğü salonlarında ve SANTEK Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda gerçekleştirilmiştir.

Otomotiv, makine, metal, plastik, ambalaj, inşaat, elektronik, yazılım ve bilişim alanlarında faaliyet gösteren 80’in üzerinde yerli firmanın ve Almanya, Avustralya, Avusturya, Macaristan, Hollanda, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Kosova, Bosna Hersek, Tunus, Mısır ve Nijerya’dan olmak üzere 59 yabancı firmanın katıldığı Match4Industry etkinliğinde 310 iş görüşmesi yapılmıştır

Etkinlik kapsamında TOSB’da gerçekleşen ikili görüşmelerin yanı sıra, Türk ve yabancı katılımcılar bu yıl ilki düzenlenen SANTEK Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda da görüşmelerini sürdürerek, fuarda sergilenen ürünleri inceleme ve değerlendirme fırsatı bulmuştur.

Bölge firmalarının ihracatının arttırılmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ikili iş görüşmeleri, yerli firmalara birçok ülkede ticari ve stratejik yeni iş ortaklıklarının kapısını aralamıştır.

Paylaş !